הטיפים של הדר ברוקנשטיין למשקיעים בנדל”ן: נקודות לשיווק מוצלח

משקיעים רבים בנדל”ן יודעים לצפות מראש כמה הם יכולים להוציא על נדל”ן להשקעה וכמה הם אמורים להרוויח על ההשקעה בסופו של דבר. עם זאת, רבים מהם לא חושבים על שלב הפרסום, השיווק והמכירה, ועל ההשקעה וההוצאות הכרוכות בו.

למעשה, אם אין לכם צוות מקצועי שתומך בכם, אתם תהיו חייבים להיות גם קצת אנשי מכירות ושיווק במידה ותרצו להשקיע בנדל”ן. שלב השיווק והמכירה הוא שלב קריטי, שיכול להפוך השקעה משתלמת ומהירה לכזו שמאבדת מהשווי שלה ומהזמן בין ההשקעה לרווח.

אז איך עושים את זה נכון? אשת שיווק הנדל”ן הדר ברוקנשטיין חושפת כמה טיפים חשובים למשקיע הקטן:

איפה מפרסמים?

האמת, שכדאי לפרסם בכל מקום שאפשר לחשוב עליו. אסור להזניח את שיטות השיווק המסורתיות כמו תליית שלט גדול על המרפסת, אך יש להשקיע גם בשיטות השיווק החדשות יותר. פרסמו בלוחות מודעות של נדל”ן ובאתרים ייעודיים, ופרסמו בקבוצות רלוונטיות בפייסבוק, כגון קבוצות מקומיות או קבוצות של מכירה והשכרה של נדל”ן. במידה ומדובר בנדל”ן מסחרי, פרסמו גם בקבוצות עסקיות רלוונטיות.

את הפעולות האלה תוכלו לבצע בחינם, אך אם תרצו להגדיל את החשיפה, יש לכם גם אפשרויות פרסום יעילות בתשלום, כגון מודעות פרימיום באתרים שונים, פרסום בלוחות נדל”ן במקומונים ועוד.

מה צריך לכתוב במודעות?

כמה שיותר. כאשר אתם מפרסמים נדל”ן למכירה או להשכרה, נסו לחשוב על הצד השני – הרוכשים או השוכרים. מן הסתם, הם נמצאים כרגע בחיפוש נדל”ן המתאים לצרכיהם, והם עמוסים בכיוונים שונים. הם מחפשים ברשתות החברתיות, באתרי לוחות מודעות וכו’. כדי להגדיל את הסיכוי שהם יפנו אליכם, פרטו כמה שאפשר את המידע על הנכס בצורה ברורה.

תנו פרטים על הנכס עצמו: כמה חדרים, כמה מטר בנוי, האם יש מרפסות או חצר, האם הוא משופץ, האם ישנה חניה צמודה וכו’.

תנו פרטים על האזור\הבניין: מדובר ברחוב שקט או ראשי? יש תחבורה ציבורית נוחה? האם ישנה חניה ברחוב או מה המרחק לבתי ספר, מרכזי קניות, מרכזים קהילתיים או אזורי תעסוקה.

מה עם תמונות?

אל תפרסמו מודעה לנכס נדל”ן בלי לפרסם תמונה שלו. הרי אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, והמון מחפשים פשוט ידלגו על המודעה שלכם במידה ואין תמונות. הרי מודעת נדל”ן בלי תמונות עלולה לעורר חשד שהנכס פשוט לא נראה טוב, ולכן לא שווה להתאמץ כדי לבדוק אותו.

צלמו את כל החדרים או השטחים המוצעים מכל מיני זוויות. עשו זאת בתאורה טובה, ועדיף גם לעשות זאת ביום, כאשר השמש חודרת מהחלונות.

לפני שאתם מצלמים את הנכס, וודאו שהוא מסודר ונקי. הרבה יותר קשה לקונים הפוטנציאליים להבין את הערך של הנכס כאשר הוא מבולגן.

במידה ואתם מעדיפים לא לעשות את פעולות השיווק לבדכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע, כגון מתווכים ואנשי שיווק, ולשכור את שירותיהם.

מהר! תגיבו ראשונים

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*